Odchyt psů

Poskytujeme službu odchytu toulavých psů jak pro soukromé osoby, města a obce tak i pro územně správní orgány.

 

 

Pejsci jsou odchytáváni atestovanou a proškolenou osobou, šetrně a bezpečně pomocí techniky a vybavení k tomu uzpůsobeného. Odchycení pejsci jsou za spolupráce s příslušnými úřady navráceni majitelům, nebo jsou umístěni do útulku, kde čekají na původního, nebo nového majitele. Veškeré zákroky se řídí platnou legislativou.

 

 

  • Fyzická osoba, která podala a vyplnila závaznou objednávku na odchyt vlastního psa, nebo umístění vlastního psa z vlastní iniciativy, hradí veškeré náklady spojené s výjezdem, odchytem i umístění dle platného ceníku. A to i v případě, že je odchyt neúspěšný. Objednavatel platí v hotovosti a obdrží doklad o zaplacení příslušné částky.
  • Územně správním orgánům bez smlouvy o pohotovosti, odchytu a umístění zvířat v útulku, bude služba poskytnuta za podmínek dle ceníku. Veterinární péče se řídí dle platného ceníku veterinárního lékaře a platí se nad rámec ceny odchytu. Sběr a likvidace uhynulých zvířat se též řídí platným ceníkem odchytové služby. Zvíře z obce bez smlouvy bude přijato pouze v případě volné kapacity.

 

  • Umístěním v útulku se rozumí veterinární ošetření, vyšetření či zákroky; administrativa; pobyt zvířete než si jej vezme zpět objednavatel nebo se najde původní či nový majitel; vstupní vyšetření dodavatelem; odčervení; koupání; úprava srsti, a další. Bude-li do útulku přijata fena ve stádiu březosti, vztahuje se vše výše jmenované i na štěňata. Úkony, jejich ceny a sankce jsou dle aktuálního ceníku útulku zveřejněného na www.vorisek.org. Dodavatel nezaručuje úspěšnost odchytu. Zvíře se nikdy nestává majetkem dodavatele, ten se o něj jen za objednavatele stará. Objednavatel se zaručuje uhradit vše za služby dodavatele.

 Výjezd na odchyt

(úspěšný / neúspěšný)

1500,-kč + 21% DPH
Doprava    9,-Kč / 1km

Náklady na odchyt a dopravu 

jsou faktůrovány objednateli pokud se jedná o toulavého pejska

v případě, že je znám majitel následně,  jsou faktůrovány majiteli pejska.

 

1-5.jpg objednavka.jpg

                            Objednávku je nutné zalsat na email či telefonu

 

 

další články


pes
 
Historie je více naplněna příklady o věrnosti psů než o věrnosti přátel.

Guy de Maupassant

Pes je jediné stvoření na světě, které vás miluje víc než sebe.

Josh Billings

Pes pozná dobrého člověka. Jenže, co mu dá námahy, než takového výjimečného jedince najde.

Cyril Šedý

Potíž je v tom, že psi se vždy chovají jako psi, avšak lidé se vždy nechovají jako lidé.
Není na světě lepšího psychiatra, než je štěně olizující vám obličej.

Ben Williams

Psí oči by neměly být smutné, pojďme pro to společně něco udělat

útulek Voříšek

Pokud jsou týraní, nerozumí proč... Pokud nejsou milováni, nepochopí proč... Jsou-li zrazenini člověkem, nepocitťují zášť a přesto milují...
Sami si nedokáží pomoci... ...Staťe se jejich strážným andělem
Bude to právě váš krok? Který pomůže zvířeti v nouzi, které se nemůže osudu bránit a je právě na nás lidech to napravit!