Transparentní účet útulku Voříšek

Prosíme o příspěvky na veterinární péči,krmení a další náklady útulku. Transparentní účet útulku Voříšek je 43-7715910237/0100

 

 

                    

     K čemu je transparentní účet určen

 

Transparentní účet útulku je určen pro všechny, kterým není lhostejný osud opuštěných zvířat.
Díky peněžním prostředkům dárců nemusíme poskytovat jen nejzákladnější péči či krmit "supermarketovými krmivy", ale máme možnost poskytnout veterinární péči a krmivo v odpovídající aktuální potřebě zvířat. Odchytáváme většinou zvířata zubožená, na pokraji svých fyzických a psychických sil, kdy základní péče nestačí. Zde pak vhodným kvalitním krmivem začínáme běh na dlouhou trať a kastrací, rozbory krve a snahou nalézt opuštěnci nový domov konče.
Vzhledem k tomu, že útulkem projde už to bude 1 000 zvířat (psů), pohybují se náklady za veterinu, krmivo a provoz v obrovských sumách.

Podpořit nás můžete kdykoliv a vždy to uvítáme. Ať již jednorázově či pravidelně můžete zaslat Váš příspěvek na výše uvedený transparentní účet a posléze zkontrolovat zda Vaše platba došla. Peníze můžete posílat i na běžný účet, zde se však konkrétní upotřebení daru nezveřejňuje.


Děkujeme, že spolu s námi pomáháte potřebným.


Peníze používáme:


Dary z transparentního účtu převážně používáme na VETERINÁRNÍ PÉČI (, rozbory krve, operační zákroky,...), nákup KRMIVA (dietní, kvalitní pro dospělé, dorostence, štěňata ), LÉKY + VITAMÍNY a další náklady spojené s chodem útulku. 
 

 

Rozhodli jsme se zřídit transparentí účet útulku pro psy Voříšek a to

  43-7715910237/0100

 

zde je odkaz na web :

 

 

 

Všichni naši dárci, pomocníci či přispěvovatelé budou moci vidět jak jejich příspěvky finanční tak i jejich transparentní využití, úhard za služby či věci pro pejsky z útulku Voříšek 

 

Leopold Dostal   14.11. 2015

další články


pes
 
Historie je více naplněna příklady o věrnosti psů než o věrnosti přátel.

Guy de Maupassant

Pes je jediné stvoření na světě, které vás miluje víc než sebe.

Josh Billings

Pes pozná dobrého člověka. Jenže, co mu dá námahy, než takového výjimečného jedince najde.

Cyril Šedý

Potíž je v tom, že psi se vždy chovají jako psi, avšak lidé se vždy nechovají jako lidé.
Není na světě lepšího psychiatra, než je štěně olizující vám obličej.

Ben Williams

Psí oči by neměly být smutné, pojďme pro to společně něco udělat

útulek Voříšek

Pokud jsou týraní, nerozumí proč... Pokud nejsou milováni, nepochopí proč... Jsou-li zrazenini člověkem, nepocitťují zášť a přesto milují...
Sami si nedokáží pomoci... ...Staťe se jejich strážným andělem
Bude to právě váš krok? Který pomůže zvířeti v nouzi, které se nemůže osudu bránit a je právě na nás lidech to napravit!