VELKÉ PODĚKOVÁNÍ

VELKÉ PODĚKOVÁNÍ

Všem lidičkám, kterým není osud opuštěných pejsků lhostejný a snaží se jim spříjemnit pobyt v útulku, ať už to finanční častkou, krmivem, pamlskama, matracema nebo dekama,či jakým koliv darem. Jste strážní andělé, moc děkujeme!

 

 

V roce 2015  prošlo našim útulkem celkem 199 pejsků a z toho ke konci roku 26 stále čeká na svou šanci a na nový domov s milujícími pánečky. Vaší přízně si nesmírně vážíme, dává nám sílu a srašně dobíjí. Vaše pomoc je pro nás velmi důležitá a jsme za ní opravdu moc vděční. Během celého roku a hlavně na Vánoce přijelo velké množství úžasných lidiček, kteří se přijeli s pejsky pomazlit,  něco přivezli nebo z dálek poslali pejskům ať už to finanční dar, krmivo, pamlsky, hračky, desinfekce, deky, matrace a všech možných úžitečných věcí, kterých není nikdy dost. Někteří uspořádali sbírky, aby pejskům nakoupili krmivo, pamlsky, desinfekce a různé jiné potřebné věci. Spoustu lidiček přivezlo staré deky, matrace, které u nás mají velké velké upotřebení.

 

Velké poděkování patří i těm nejměnším strážným andělům a to dětem, jejim rodičům, jejim učitelům,

kteří společně uspořádli sbírky pro pejsky. prodejna chovatelských potřeb SUPER ZOO Olomouc , Sdružení dobrovolných hasičů v Ivani a jejich přátel , žákům školy v Lutíně a hlavně Václavu Ručekovi  Mateřská školka Husovo nám. Prostějov,  Základní škola Melatrichova Prostějov , Základní škola Lutín, Zdravotní škola Prostějov, Střední škola zemědělská Prostějov,  kolektiv sester z interní ambulance a lékaři interního oddělení Nemocnice Šternberk, dále pak p. Sklenářová, Alena Juráčková.Nejedlá, Kamila Dolbová s přítelem, p. Aleš Duda z LKM Šternberk, MUDr. Judasová-RTG, kolektiv DIA ambulance a kolektiv OLM Šternberk a  učitelům a dětem z ZŠ a MS Palackého 14 , Prostějov  a mnoho a mnoho dalších pokud jsme na někoho zapoměli dejte nám vědět.  Jste úžasní !!!

Jsou i tací, kteří hledají našim svěřencům domov, inzerují nebo sdílejí pejsky na Facebooku a tak jim pomáhájí co nejdříve najít nový domov.

Né všichni ti co pejskům něco darovali chtějí být jmenováni a zveřejněni níže v seznamu, ale toto poděkování opravdu patří všem strážným andělům opuštěných pejsků v útulku Voříšek.

Touto cestou  chce  útulek Voříšek jménem všech našich svěřenců poděkovat všem všem úžasným lidičkám, kteří pomáhají pejskům  a chtějí jim pomoci v jejich nelehkém psím osudu.

Všem úžasným lidičkám, strážným andělům patří VELKÉ PODĚKOVÁNÍ

 

Leopold Dostal   27.1. 2016

další články


pes
 
Historie je více naplněna příklady o věrnosti psů než o věrnosti přátel.

Guy de Maupassant

Pes je jediné stvoření na světě, které vás miluje víc než sebe.

Josh Billings

Pes pozná dobrého člověka. Jenže, co mu dá námahy, než takového výjimečného jedince najde.

Cyril Šedý

Potíž je v tom, že psi se vždy chovají jako psi, avšak lidé se vždy nechovají jako lidé.
Není na světě lepšího psychiatra, než je štěně olizující vám obličej.

Ben Williams

Psí oči by neměly být smutné, pojďme pro to společně něco udělat

útulek Voříšek

Pokud jsou týraní, nerozumí proč... Pokud nejsou milováni, nepochopí proč... Jsou-li zrazenini člověkem, nepocitťují zášť a přesto milují...
Sami si nedokáží pomoci... ...Staťe se jejich strážným andělem
Bude to právě váš krok? Který pomůže zvířeti v nouzi, které se nemůže osudu bránit a je právě na nás lidech to napravit!