pejsek-prani-06-11-2017-2.jpg

 

 

 

 

1-8.jpg

 

 

 

 

 

 


 

 maso-2.jpg

 banner-mesenko-pro-pejsky-2.jpg

Chtěli bychom pejsků dopřát ve větším množství maso, které jim néjen pomáhá dabrat na váze, ale hlavně máme tu svěřence, kterí odmítají cokoliv krom baštit. 2kg masa stojí 25,-kč. Pokud nám chcete přispět na nákup můžete na náš transparentní účet . Detail účtu 43-7715910237/0100 ze kterého pak penízky použijeme na nákup masa, k platbě můžete uvést poznámku nákup masa.

 ukázka masa:   1 bedna=5ks = 125,-kč
 dscn0878.jpg  dscn0880.jpg
 vozik-s-masem.jpg
 

 

 

 

 granule.jpg
  Pokud nám chcete pomoci můžete nám koupit pro naše svěřence v útulku Voříšek, a věřte že granulky, po kterých se hned zapráší, jsou granulky Sams Field , superprémiové granule 13 kg (Sam's Field) Moc děkujeme za podporu♥

Prosíme případné dárce o raději menší množství kvalitního krmiva než větší množství „obilí" typu Propesco, Chapi apod....

Nastává zima a to je čas, který je těžký jak pro nás, tak hlavně pro pejsky, o které se staráme. Mají sice zateplené kotce či zateplené boudy s předsíňkou, do které jim ještě dáváme závěsy, aby jim tam bylo co nejtepleji, jenže spousta z nich - zvědavců, bývá přes den většinu času venku, aby jim nic neuniklo. Z tohoto důvodu je v zimě důležitou věcí jim podávat kvalitní krmení, které jim dodá dostatek energie, aby nebyli náchylní na nemoci a mrazivé počasí v pohodě zvládli. V útulku NEJVÍCE POUŽÍVÁME , Samsfield, Brit a konzervy smasem popřípadě masem z masokombinátu MAKOVEC.. Na rozkrm megahubených nebo nemocných dáváme rýži s konzervou (ne těstoviny). Z diet používáme gastrointestinální granule a konzervy od Royal Canine .

Prosíme vás všechny, kteří se rozhodnete darovat pejskům, nejen u nás, ale i v jiných útulcích, krmení, aby pečlivě zvážili svůj výběr, protože zvlášť v tento čas platí pravidlo, že MÉNĚ JE NĚKDY VÍCE. Teď pejsci opravdu potřebují kvalitní stravu, které zase tolik nemáme. Když se podíváte na většinu konzerv a granulí (typu Propesco, Chapi, Friskies, Darling, Bely, Bellosan, Orlando, Vivavita...), které se prodávají v běžných obchodních řetězcích, a bývají na ně v televizi úžasné reklamy, tak uvidíte, že ve většině případů obsahují cca 4% masa a produktů živočišné výroby, takže nejspíš v něm bude semleto vše, co se nehodí k lidské spotřebě, tzn. pařáty, zobáky a podobně, a to ještě pouze v poměru 4 % oproti ostatním látkám. TYTO KRMIVA JSOU V ZIMĚ V PODSTATĚ NEPOUŽITELNÁ, nehledě na to, že často obsahují např. soju, která je pro psy jeden z největších alergenů. Z tohoto důvodu prosíme, raději přineste pejskům jeden pytel kvalitního krmiva místo tří pytlů nekvalitního (to je samozřejmě jen příklad). Můžete pro nákup krmiva využít některý z eshopů, kde jej seženete podstatně levněji než v kamenných prodejnách. Také zde často bývají různé akce na pomoc útulkům. Např. akce s krmivem Také zde často bývají různé akce na pomoc útulkům. Např. akce s krmivem Samsfield, kdy zakoupíte útulku jeden pytel granulí a útulek k němu dostane druhý zdarma.
http://www.jkanimals.cz/cs/pro-psi-utulky-a-spolky/

Pokud si nebudete jistí kvalitou granulí, které chcete našim svěřencům zakoupit, můžete se podívat na stránky http://www.psikrmivoradce.cz/znacky-krmiv-a-z/ kde naleznete hodnocení většiny krmiv.

Všem dárcům velmi děkujeme

   
 jkanimals-banner.jpg

 

 

 

 

 naklady.jpg

 Provozní náklady které souvisí s chodem útulku a na které v současné době nemáme finance.

Na útulku topíme dvanácti přímotopy a vodu ohříváme dvěma bojlery, čerpadlo jede nonstop. Je to pro nás velmi nákládná položka na fungování a bez elektriky se neobejdeme. Kdo nás déle sleduje ví, že se každý rok potýkáme s  nedoplatkem za elektřinu. Do toho nám teď odešla jedna fáze a oprava bude stát kolem deseti tisíc korun.  Pokud by jste nám chtěli pomoci a přispět  na náš transparentní účet 43-7715910237/0100 budeto pro nás velká pomoc.

Faktůra za úhradu psích exkrementů ze žumpy a náklady na jejich odvoz firmou Sezako Prostějov ve výši 5946,-Kč.

 

 topeni.jpg

 


 

 

další články


pes
 
 
Historie je více naplněna příklady o věrnosti psů než o věrnosti přátel.

Guy de Maupassant

Pes je jediné stvoření na světě, které vás miluje víc než sebe.

Josh Billings

Pes pozná dobrého člověka. Jenže, co mu dá námahy, než takového výjimečného jedince najde.

Cyril Šedý

Potíž je v tom, že psi se vždy chovají jako psi, avšak lidé se vždy nechovají jako lidé.
Není na světě lepšího psychiatra, než je štěně olizující vám obličej.

Ben Williams

Psí oči by neměly být smutné, pojďme pro to společně něco udělat

útulek Voříšek

Pokud jsou týraní, nerozumí proč... Pokud nejsou milováni, nepochopí proč... Jsou-li zrazenini člověkem, nepocitťují zášť a přesto milují...
Sami si nedokáží pomoci... ...Staťe se jejich strážným andělem
Bude to právě váš krok? Který pomůže zvířeti v nouzi, které se nemůže osudu bránit a je právě na nás lidech to napravit!
PSI JSOU LÉČITELÉ Žijí mnohem krásnějším životem než lidé.Psi chtějí jen dávat a dostávat lásku a z toho bychom si měli vzít ponaučení.

Dr. Bernie S. Siegel

Nikdy si nepořizujte psa pokud ho nezahrnete do vašich nových plánů.
Nejlepší lékař má 4 tlapky, čumáček a obrovské srdce
Psi zanechávají otisky na našich srdcích