Prisila fotky z nového domova!

Prisila fotky z nového domova!

Dnes nám přišlo pár foteček naší svěřenkyně Prisilky-Baileys, která u nových majitelů oslaví, už druhé výročí co je dal osud dohromady. Panička poslala ostatním pejskům nadílku za kterou moc děkujeme!

 
Baileys, ktera se u Vas ve Voriskovi jmenovala Prisila, u nas v sobotu oslavi uz sve druhe narozeniny. Jsme porad neskutecne stastni, ze jsme se rozhodli si pro ni dojet. Zdravotne je uz uplne v poradku, po dlouhem overovani se zjistilo, ze je alergicka na kureci maso a obiloviny, od te doby co dostava granule s rybami a bez obilovin, je v poradku. Hodne se zmenila I psychicky, sice se stale boji psu, bourky, rachejtli a veci a lidi, ktere nezna, ale I tak udelala ohromne pokroky. Z ustraseneho agresivniho chudacka je krasny mazlik. Myslim, ze dnes byste ji uz nepoznali.

Je taky velky hlidac. Sice spi na gauci se svymi kamarady kockami, ale kdyz je na zahrade, tak to neni zadny gaucak a neohrozene hlida.

 

Posilam Vam dve jeji fotky a behem nekolika dni by Vam do utulku mely dorazit od Baileys nejake granulky a konzervy pro ostatni pejsky. Dodavateli jsem dala Vase telefonni cislo, budou Vas kontaktovat a oznami, kdy prijedou.

 

Preji Vam jen to nejlepsi a vsem Vasim pejskum, aby nasli hodne rychle hodně hodné majitele.

baileys1.jpg

baileys2.jpg

 

Leopold Dostal   27.5. 2015

další články

 
Historie je více naplněna příklady o věrnosti psů než o věrnosti přátel.

Guy de Maupassant

Pes je jediné stvoření na světě, které vás miluje víc než sebe.

Josh Billings

Pes pozná dobrého člověka. Jenže, co mu dá námahy, než takového výjimečného jedince najde.

Cyril Šedý

Potíž je v tom, že psi se vždy chovají jako psi, avšak lidé se vždy nechovají jako lidé.
Není na světě lepšího psychiatra, než je štěně olizující vám obličej.

Ben Williams

Psí oči by neměly být smutné, pojďme pro to společně něco udělat

útulek Voříšek

Pokud jsou týraní, nerozumí proč... Pokud nejsou milováni, nepochopí proč... Jsou-li zrazenini člověkem, nepocitťují zášť a přesto milují...
Sami si nedokáží pomoci... ...Staťe se jejich strážným andělem
Bude to právě váš krok? Který pomůže zvířeti v nouzi, které se nemůže osudu bránit a je právě na nás lidech to napravit!